Pielegnacja ciała

WOSKOWANIE CIAŁA

Woskowanie ciała ciepłym woskiem jest jedną z metod usuwania zbędnego owłosienia, alternatywą dla golarki, depilatora czy kremów depilujacych. Najszybciej i najłatwiej jest złapać za golarkę - niestety efekty będą widoczne tylko przez dwa-trzy dni. Jeśli natomiast chciałabyś cieszyć się efektami zabiegu przez dwa-trzy tygodnie, pozostaje depilacja woskiem.

Skóra po zabiegu może być zaczerwieniona, w miejscach mieszków włosowych mogą pojawić się czerwone kropeczki, które znikają po kilku godzinach, należy unikać opalania się zaraz po woskowaniu. Odradza się też brania gorących kąpieli, korzystania z sauny, stosowania perfumowanych produktów. Związki drażniące łatwiej wnikają poprzez otwarte pory skóry.

Aby zapobiegać wrastaniu włosów zaleca się stosowanie peelingów ziarnistych do ciała, bądź szorstkiej gąbki podczas kąpieli. Można zacząć je stosować już na drugi dzień po depilacji. Metoda ta przyspieszy krążenie krwi, usunie martwy naskórek ułatwiając tym samym „przebicie się” nowym włoskom. Jest to szczególnie istotne w przypadku włosów mocnych.

Woskowanie jest metodą niezwykle skuteczną, a ból w porównaniu z zabiegiem depilatorem jest nieporównywalnie mniejszy. W stosunku do pozostałych metod efekty utrzymują się najdłużej. Przy regularnym stosowaniu włosy stają się słabsze, delikatniejsze, bardziej miękkie w dotyku.

Każdy kolejny zabieg jest coraz przyjemniejszy. A najtrudniejszy... jest ten pierwszy krok :)

 

MASAŻ RELAKSUJĄCY

Masaże relaksacyjne obejmują holistyczną pielęgnację całego organizmu poprzez oddziaływanie na wszystkie jego zmysły. Odpowiednie tempo masażu, relaksująca muzyka oraz stonowane, harmonijne światło o ciepłych barwach tworzą niepowtarzalną atmosferę zabiegu. Całości dopełnia zapach olejków używanych do zabiegów.

Specyficzne relaksujące ruchy masaży gwarantują wyjątkowe doznania i prawdziwą ucztę dla zmysłów. Powolne ruchy zmniejszają napięcie skóry i mięśni, przywracają prawidłowy rytm serca, poprawiają krążenie krwi, relaksują. Masaż polecany jest przy stresie, nerwowości, bezsenności, ogólnemu zmęczeniu organizmu, na przesuszoną, matową i mało elastyczną skórę Masaż, jako jedna z najstarszych metod profilaktyki leczenia znanych ludzkości przynosi wiele korzyści zdrowotnych. Oddziałuje na wszystkie układy ludzkiego ciała oraz psychikę.

Pod wpływem masażu naczynia krwionośne i limfatyczne rozszerzają się, przyspieszając obieg krwi i chłonki. Dzięki temu cały organizm jest szybciej zaopatrywany w tlen i substancje odżywcze. Jednocześnie przyspieszony zostaje proces wydalania produktów przemiany materii.

SZYBKI KONTAKT

 

CENTRUM RODZINNE WITAWA

UL. NISKA 1

81-646 GDYNIA

TEL.: +48 58 669 46 66

E-MAIL:

salon.madame@wp.pl

 

Akceptujemy karty płatnicze